Nasze produkty zostały ostatnio docenione przez firmę EUROFIRANY, co zaowocowało wzajemną współpracą na poziomie inspirujących aranżacji. Poniżej zamieszczamy zdjęcia eleganckich wnętrz, których nowoczesny design uświetniły nasze sztandarowe produkty, wraz z krótką charakterystyką poszczególnych modeli.

Fotel Swan został zaprojektowany w roku 1958 przez Arne Jacobsena. W tamtych czasach był bardzo innowacyjny, ponieważ cechuje się brakiem linii prostych – prezentował się i nadal prezentuje zjawiskowo i ekscytująco. Nazwa Swan w dosłownym tłumaczeniu oznacza łabędzia, co wspaniale oddaje smukły i majestatyczny wygląd tego designerskiego fotela.

Arne Jacobsen zaprojektował również inny, klasyczny design – fotel Egg. Jest to przykład wizjonerstwa tego projektanta, który nie bał się użycia zupełnie nowych materiałów i tworzenia czegoś zupełnie nowego. Jest to projekt kompletny – elegancki i bardzo wygodny, dostępny w różnych wersjach materiałowych i kolorystycznych. Ma również mechanizm umożliwiający odchylanie go do tyłu.

Ponadczasowe Krzesła Paris Arms

Krzesło Paris Arms to doskonały przykład futurystycznego designu – zbudowane z wytrzymałego metalu wzmocnionego nitami prezentuje się bardzo solidnie i stylowo, zaś bogata paleta dostepnych kolorów pozwala perfekcyjnie przystosować je do aranżowanego wnętrza. Seria Paris jest bardzo bogata – występuje w wielu modelach, zarówno krzeseł, jak i taboretów i hokerów. To uniwersalny i ceniony design, który świetnie odnajdzie się w każdym wnętrzu.

Dziękujemy firmie EUROFIRANY za owocną współpracę i zachęcamy do regularnego przeglądania strony DECOLAB24.pl – z pewnością jeszcze nie raz Was zaskoczymy!

Zainspiruj się!

Dodano do listy Ulubionych

Korzystając z tej strony bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.