Zegary


Powszechność minimalizacji i praktycznej technologii doskonale można ukazać właśnie zegar ścienny. Wszechobecne telefony komórkowe i eleganckie zegarki ręczne umożliwiają poznanie godziny w każdym miejscu, nie wspominając o tendencji do zawierania zegarów elektronicznych w samochodach, kuchenkach i innych miejscach. Klasyczne zegary ścienne coraz częściej możemy więc oglądać w formie designerskich dodatków, które podkreślają aranżację wnętrza.

Dzisiaj zegar ścienny nie ma już więc na celu odmierzania czasu podczas gotowania w kuchni, ale stworzenie wrażenia – designerski zegar może być prawdziwym dziełem sztuki, szczególnie w połączeniu z innymi dodatkami. To doskonały pomysł na podkreślenie wyglądu salonu, sypialni czy eleganckiego biura, który przy okazji wskaże nam aktualną godzinę.

Coraz popularniejsze meble designerskie sprawiły, że również wskaźniki czasu dostosowały się do współczesnego rynku, ewoluując od prostych i nieciekawych modeli do niezwykle interesujących dodatków. Nowoczesne zegary są doskonałym pomysłem na połączenie funkcjonalności i klasy zarazem – a właśnie na tym polega praktyczny design XXI wieku.

Decolab24.pl proponuje Państwu zegary związane z naturą – nie tyle materiałem, co formą. Minimalistyczne pod względem wykonania, przykuwają jednocześnie wzrok swoim oryginalnym kształtem. Dostępne w wielu różnych kolorach pozwalają na spersonalizowanie pomieszczeń i stanowią końcowy szlif ich całościowego charakteru.

Dodano do listy Ulubionych

Korzystając z tej strony bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.