Stoliki Boczne


Niewielkie stoliki niekoniecznie muszą pełnić rolę stolików kawowych. Z powodzeniem służą również jako miejsca, gdzie można położyć lampę lub też chwilowo odłożyć książkę czy też laptopa to tak zwane stoliki boczne.

Stoliki boczne są doskonałą alternatywą dla większych modeli, o ile nie potrzebujemy zbyt dużej przestrzeni – stoliki o mniejszych gabarytach spełnią doskonale tę samą funkcję, jednocześnie oszczędzając cenne miejsce w pomieszczeniu. Z tego względu są szczególnie polecane do niedużych mieszkań, kawalerek i małych lokali gastronomicznych, np. kameralnych kawiarni. Niewielki stolik ma jeszcze jedną niezaprzeczalną zaletę – nie dominuje, a uzupełnia. Większy stół od razu zwraca na siebie uwagę, musi być zatem doskonale wkomponowany w całość aranżacji, aby nie sprawiał wrażenia nietrafionego. Mniejsze modele nie wybijają się aż tak mocno na pierwszy plan, dlatego można im „wybaczyć” nieco więcej, a ponieważ można je również łatwo przenieść w inne miejsce, są meblami bardzo uniwersalnymi i praktycznymi. Małe stoliki od Decolab24.pl to stylowe meble designerskie w przystępnych cenach, które świetnie spełnią rolę dodatkowej przestrzeni, jednocześnie pięknie się prezentując.

Dodano do listy Ulubionych

Korzystając z tej strony bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.