Krzesła Pikowane


Meble tapicerowane nie tracą na popularności. Ich ogromną zaletą jest szeroki wybór materiału na obicie oraz bogata oferta kolorystyczna. W przypadku krzeseł pikowanych, dzięki zastosowaniu niecodziennych połączeń, można uzyskać nowoczesne arcydzieło. Pikowania nadają nowy charakter meblom niemal z każdej epoki, a innowacyjne dodatki podkreślają wyjątkowość. Świetnym przykładem są tutaj krzesła designerskie obite skórą ekologiczną i pikowane bardzo modnymi kryształami Swarovskiego.

Użycie innych elementów, na przykład drewnianych lub metalowych znacznie zwiększa walory estetyczne krzesła. Pikowania najczęściej stosowane są w oparciach. Często szew biegnie w różnych miejscach obicia tworząc ciekawy kształt, jednak nawet najbardziej wymyślna forma w połączeniu z klasyczną chromowaną podstawą i pikowaną plecionką, tworzą coś absolutnie ponadczasowego.

Dużym zainteresowaniem cieszą się także krzesła tapicerowane o obłych, ergonomicznych kształtach, które mają specjalne wgłębienie na siedzisko pikowane kontrastującymi dodatkami. Coraz częściej pikowania stosowane są także w krzesłach obrotowych, które zyskują nowy wygląd, nierzadko odmieniając całe pomieszczenie. Nowoczesne krzesła pikowane chętnie stosowane są nie tylko w pomieszczeniach mieszkalnych, ale także i w nowoczesnych biurach lub designerskich salonach.

Dodano do listy Ulubionych

Korzystając z tej strony bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.