Stoliki Taca


Zaprojektowane w sposób nowoczesny stoliki tace mają przede wszystkim bardzo wyszukanym wyglądzie. Głównie opierają się jednak na kształtach kulistych, okrągłych, rzadziej na kwadratowych czy też prostokątnych.

Stoliki które pełnią rolę tacy, przeważnie występują w różnego rodzaju wzorach wyciętych w stali lub tworzywie z widocznym wzorcem ścianek blatu, charakterystycznym dla klasycznych tac. Podstawą stolika tacy do salonu jest oczywiście stal i sporadycznie także tworzywo. Natomiast drewna się  raczej nie używa ze względu na problem utworzenia "wklęsłej" powierzchni w części blatowej.

Jak widać same stoliki przeszły niezłą metamorfozą. Wyglądają obecnie znacznie bardziej ekstrawagancko, pasują tym samym do nietypowych wnętrz mieszkań jak również firm.

Dodano do listy Ulubionych

Korzystając z tej strony bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.