Lista produktów marki NGDesign

Polskie & designerskie meble marki NG Design

NGDesing tworzy meble, wokół których roztacza się unikatowa aura wyjątkowości. Dbałość o każdy szczegół sprawia, że produkty wpisują się w niebanalne wzornictwo i bezpretensjonalne podejście do aranżacji wnętrz. Wyjątkowości meblom wychodzącym spod znaku NGDesing dodaje również fakt, że każde z nich wykonywane jest precyzyjnie dzięki ręcznej obróbce.

Założyciele marki NGDesign podkreślają jej ideę mówiąc: „Celem naszej firmy jest nadanie każdemu zaprojektowanemu przedmiotowi unikatowości, przez co stanowi formę samą w sobie”. Meble NGDesign mają w sobie skryty element, który sprawia, że idea ta jest wyczuwalna. Profilujące surowy charakter i industrialną estetykę, komody, regały stojące oraz szafki ścienne to produkty, które zostały wykonane ze stali malowanej proszkowo. Idealne do przechowywania kieliszków w kuchni lub niezbędnych kosmetyków w łazience. Dominująca współczesna estetyka bezbłędnie dopasowuje się do szeregu istniejących wnętrz i uzupełnia styl i praktyczność Twojego domu.

Stojąc na smukłych metalowych nogach, industrialny design krzesła, łączy geometryczne linie i linearną formę. Oszałamiające rozwiązanie dla współczesnego domu. Idealnie nadaje się do organizacji domu, niezależnie od tego w jakim stylu urządzone jest dane pomieszczenie. Solidny, metalowy stolik kawowy w kolorze czarnym dobrze sprawdza się w industrialnym wnętrzu. Jego smukła podstawa z marmurowym lub granitowym blatem, sprawdzi się w nowoczesnym, eleganckim wnętrzu ale doda również wyrazu pomieszczeniom urządzonym w minimalistycznym stylu.

Kwadratowe stoliki kawowe jakie oferuje firma NGDesign to stylistyczna perełka. Czarny blat oferuje wiele opcji stylistycznych, dzięki którym Twój stolik kawowy będzie naprawdę przyciągał wzrok. Stolik kawowy ze marmurowym lub granitowym blatem to efektowny, błyszczący efekt przyciągający wzrok, który można zamienić w piękną całość za pomocą odpowiednich akcesoriów.

Dodano do listy Ulubionych

Korzystając z tej strony bez zmian konfiguracji przeglądarki, wyrażasz zgodę na zapisywanie plików cookie w Twoim urządzeniu końcowym. Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych oraz przysługujących Ci prawach znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.